Skėčiai

Mezzo

Pati naujausia konstrukcija. Išskleidimas ir suskliaudimas su rankenėle. Išorėje stovinti skėčio koja ir galimybė reguliuoti skėčio plokštumą pagal 3 ašis (360 laipsniu aplink pagrindinį stovą, 360 aplink skersinį, ir 90 laipsniu per sujungimo ąšį). Išskleistas skėtis specialios konstrukcijos deka tarsi „užrakinamas“ – netenka galimybės suptis vėjyje. Galimi du modeliai:

– Mezzo standartinis modelis(MG)

– Mezzo su aukščio reguliavimu(MH)

Galimi dydžiai: Ø2,5 m, Ø3 m, Ø3,3 m, 2,1×3,3 m.

Dacapo

Elegantiškas Dacapo dizainas yra mielas akiai. Išskleidimas ir skėčio plokštumos užfiksavimas rankenos, esančios po skėčiu, pagalba. Išorėje stovinti skėčio koja ir galimybė reguliuoti skėčio plokštumą pagal 3 ašis (360 laipsniu aplink pagrindinį stovą, 360 aplink skersinį, ir 90 laipsniu per sujungimo ąšį). Aukščio reguliavimas dėka pneumatinės spyruoklės pagrindiniame vamzdyje yra visai lengvas ir paprastas ( standartinė komplektacija – modelis DG).

Papildomai galimas horizontalus reguliavimas su rankenėle (modelis DK).

Galimi dydžiai: Ø2,5 m, Ø3 m, Ø3,5 m, 2,5×3,35 m, 2,1×3 m.

Rialto

Vienas, du, trys ar net keturi skėčiai ant vienos kojos! Šis įspūdingos konstrukcijos skėtis gali būti naudojamas tiek privačiame, tiek visuomeniniame ar komerciniame sektoriuje. Jis puikiai tinka ne tik lauke, bet ir didelėse uždarose erdvėse (pvz.: prekybos centrai). Išimama rankenėlė užtikrina lengva išskleidimą – suskliaudimą. Standartinis modelis RG.

Modelis RP papildomai turi galimybę užtvirtinti pasuktą iki 30 laipsnių skėčio plokštumą.

Galimi dydžiai: Ø3 m, Ø3,5 m, Ø4 m.

Filius

Pakankamai mažas, bet kokybe nenusileidžiantis. Standartinė modelis (FS) valdomas virveliniu mechanizmu. Modelis FK komplektuojamas su rankenos mechanizmu. Suskliaudžiant nesikeičia skėčio pagrindo aukštis.

Galimi dydžiai: Ø3 m, Ø3,5 m, Ø4 m, 3,5×3,5 m, 3×4 m.

Schatello

Didieji skėčiai su teleskopine sistema. Suskliaudžiant skėtį, pagrindinis vamzdis paaukštėja. Taip išlaikoma erdvė stalui, nes priešingu atveju kiekvieną kartą suskliaudžiant didžiuosius skėčius reikėtu visus baldus, stovinčius po jais, patraukti į šalį. Išskleidimas ir suskliaudimas su rankenėle.

Galimi dydžiai: Ø4 m, Ø5 m, Ø6 m, 4×4 m, 5×5 m, 4×3 m, 5×3 m, 5×4 m.

Albatros

Gigantiški skėčiai (šio tipo skėčių skersmuo gali siekti net 10 metrų!) specialiai sukurti atitikti visus naudojimo po atviru dangumi reikalavimus. Ypač tinka didelėse edrvėse. Aiškus dizainas ir nepakartojamas šarmas sukuria nepaprastą atmosferą. Šių skėčių ypatingai tvirta konstrukcija ir priežiūros nereikalaujantis valdymas.

Paprastas išskleidimas su nuimama plienine rankena (pilnam išskleidimui prireiks 250 sūkių), arba akumuliatorinės drėlės pagalba su šešiakampiu antgaliu. Pilnas išskleidimas/suskliaudimas trunka apie 1 minutę.

Galimi dydžiai: Ø8 m, Ø9 m, Ø10 m, 6×6 m, 7×7 m.