Markizės

Terasinės markizės

Puikiai saugo nuo saulės ir lietaus. Lengvos ir estetiškos konstrukcijos pagalba jos tampa vis madingesiu elementu terasoms, balkonams, lauko kavinėms, restoranams ir parduotuvių vitrinoms.

Norintiems sutaupyti turime puikų pasiūlymą perkant markizes internetu mūsų internetinėje parduotuvėje roletai.lt

 

Terasinės markizės CLASSIC – funkcionalios, saugo nuo saulės ar netikėto lietaus, elegantiškos ir puošnios.Jų konstrukcija leidžia lengvai keisti dengiamą plotą, o reguliuojamas pakrypimo kampas – norimo šešėlio ilgį. Puikios draloninių medžiagų spalvos papuoš tiek senovinį, tiek šiuolaikinį pastatą.

Daugelio metų patirtis parodė, kad šio tipo markizės ypač patikimos ir saugios. Visos naudojamos medžiagos yra itin aukštos kokybęs ir skirtos ilgam naudojimui. Audinys – tai specialiai impregnuotas dralonas, kuris atstumia vandenį, neblunka, atsparus pelėsiams. Gaminamos tiksliai tokio dydžio, kokio reikia. Jos gali būti nuo 2 iki 6 m pločio, išsikišimas 1,6 m, 2,1 m, 3,0 m, ar 3,5 m. Reikia nepamiršti, kad markizės – tai ir nemažas plotas reklamai.

Sulenkiamų alkūnių spyruoklės garantuoja puikų audinio įtempimą. Plieninis montavimo profilis ir vamzdis audiniui susukti yra cinkuoti, todėl ypač atsparūs korozijai. Visos aliuminio detalės pagamintos iš specialaus legiruoto lydinio, kuris puikiai atrodo ir yra ilgaamžis. Priklausomai nuo metų laiko, galite keisti markizių nuolydžio kampą nuo 0 iki 45 laipsnių.

Universalūs kronšteinai leidžia montuoti markizę tiek į sieną, tiek į lubas.

MARCESSA

Visai naujo tipo dviejų plokštumų markizės. Per markizės centrą einantis skersinis profilis papildomai ištempia audinį, ir tuo pačiu kaip ir sudaro lūžio kampą. Rekomenduojame šio tipo markizes ten, kur žemas montavimo aukštis, arba trukdo į lauką atsiveriančios durys. Žymiai geriau įsitempia audinys!

FLEXI

Negalima nepaminėti „FLEXI“ sistemos, kurią galite užsisakyti papildomai. Jos pagalba galite labai greitai ir patogiai keisti terasinių markizių nuolydžio kampą. Tam, kad markizės nenureguliuotumėte kreivai, į komplektą įeina gulsčiuko kapsulė su oro lašu.

Balkoninės markizės

Tai susukamos markizės, kurių norimą padėtį ir medžiagos įtempimą užtikrina šonuose esančios spyruoklinės alkūnės. Tinka uždengti balkonams, langams, nedidelėms terasoms. Markizė gali būti valdoma tiek iš patalpos vidaus, tiek iš lauko. Tai leidžia jas montuoti bet kuriame pastato aukšte. Rekomenduojamas plotis iki 4,0 m, didžiausias išsikišimas 1,6 m.

Ten, kur pageidaujama vėsa ar vargina tiesioginiai saulės spinduliai – geriausia išeitis balkoninės markizės, kurios kaitrą sulaiko patalpos išorėje. Plati audinių spalvinė gama leidžia fantastiškai atgaivinti bet kokį fasadą.

Balkoninės markizės GRAND SIESTA skirtos didesniems balkonams, parduotuvių ir prekybos centrų vitrinoms. Priekinis profilis ir susukimo vamzdis, toks, kaip terasinių markizių, todėl plotis gali būti iki 6.0 m, didžiausias išsikišimas 1.6 m. Valdymas tik iš lauko pusės su rankena.

Automatizavimas

Centralis RTS

RTS technologija leidžia atsisakyti laidų tarp valdymo pultelio ir markizės. Jūs turite laisvę įrengti valdymo pultelį ten, kur norite, nesirūpinant dėl laidų išvedžiojimo ir jų slėpimo po sienų apdaila. Centralis RTS gali būti programuojamas valdyti vieną ar kelias markizes iš karto.

Telis 4 RTS

Tai keturių kanalų sistema. Kiekvienas kanalas pririšamas paprasta programavimo procedūra prie vienos ar kelių markizių. Su pasirinkimo mygtuku galima rinktis kurią markizę norite valdyti. Indikatorius rodo kuris kanalas yra aktyvus. Penktas kanalas – kai aktyvūs visi keturi kanalai. Tokiu atveju, visos markizės valdomos kartu.

Soliris Sensor RTS / Telis Soliris RTS

Soliris Sensor RTS – tai belaidė markizių valdymo sistema su saulės ir vėjo davikliais, išskleidžianti markizes kai to reikia, ir automatiškai suskliaudžianti, apsaugant jas nuo stipraus vėjo. Net kai esate išvykę, išoriniai davikliai nuolat rūpinasi Jūsų markizėmis, siūsdami signalus belaidžio valdymo varikliams, esantiems markizių viduje. Paprastas pajungimas – daviklius ir variklius užtenka prijungti prie elektros maitinimo.

Savo patogumui galite pasirinkti Telis Soliris RTS. Tai automatinio ir rankinio valdymo kombinacija. Su distancinio pultelio mygtukais galite išskleisti, suskliausti ar sustabdyti markizes. Bet apsaugos nuo vėjo funkcijos išjungti negalite (jei kyla stiprus vėjas, markizės susisuka automatiškai).

Soliris Receiver RTS

Tai belaidė saulės ir vėjo automatika, susidedanti iš imtuvo ir nedidelio sensoriaus, montuojamo išorėje, netoli nuo markizės. Reikalingas Telis Soliris RTS distancinis valdymas. Tai idealus automatizavimo sprendimas anksčiau sumontuotom motorizuotom markizėm. Galima suprogramuoti tarpines markizės padėtis.