Plisuotos žaliuzės

– Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje iškyrus Kuršių Neriją! Jūsų nurodytu adresu išsiųsime užsakytas prekes nemokamai, jei užsakymo suma ne mažesnė nei 60 EUR. Užsakius montavimo paslaugą Kaune, gaminius pristatysime nemokamai.

—-

Klostuoto audinio žaliuzės dažnai vadinamos plisuotomis žaliuzėms, plisetais arba tiesiog plise (nuo prancūziško plissé).

Eurivilos naujos kartos plisuotos žaliuzės daug patogesnės ir fukcionalesnės už daugelį analogų. Siauras ir ypač žemas profilis, prie kurio jos tvirtinamos, leidžia sumontuoti žaliuzes labai arti stiklo ir visiškai netrukdo lango ar balkono durų atidarymui. Klostuotas audinys išlieka prigludęs prie stiklo net ir atvėrus langą į vėdinimo padėtį. Skirtingai nei roletams, plisuotoms žaliuzėms nereikalingos lango plotą mažinančios šoninės kreipiančiosios.

Ši konstrukcija tinka absoliučiai visiems langams, nepriklausomai nuo lango profilio formos ar medžiagos. Konstrukciniai elementai gali būti baltos, aliuminio – pilkos, šviesiai rudos, auksinio ąžuolo ir tamsiai rudos spalvos. Tvirtinimo mechanizmas labai paprastas. Plisuotas žaliuzes galima bet kada lengvai nukabinti, išplauti ir vėl pritvirtinti.

Animacijoje parodytas populiariausias plisuotos žaliuzės valdymo būdas. Ta pati žaliuzė gali būti pakeliama ir iš viršaus, ir iš apačios arba tiesiog išskleidžiama bet kurioje lango dalyje tiek, kiek tuo metu reikia.

Dėl savo nepaprasto funkcionalumo, patikimos konstrukcijos ir užtikrintos kokybės, plisuotos žaliuzės vis labiau konkuruoja su roletais.

Šiuo metu kolekcijoje yra virš 400 skirtingų audinių. Visų audinių klostės plotis – 20 mm. Kolekcija nuolat pildoma ir atnaujinama.

populiariausių audinių katalogas internete

Darbų pavyzdžiai

Paspaudę ant nuotraukos, vaizdą padidinsite.

Plisuotos žaliuzės Diena-Naktis

Dabar yra galimybė vienoje žaliuzėje sumontuoti ir naktinį, ir dieninį audinį. Taip pat galima reguliuoti šių dviejų audinių tarpusavio santykį. Šio tipo plisuotų žaliuzių privalumus galite pamatyti po šiuo tekstu esančiose nuotraukose. Paspausdami ant nuotraukos vaizdą padidinsite.

Pirmoje nuotraukoje sujungti du audiniai – viršuje dieninis, apačioje-naktinis. Virvelių pagalba galime užfiksuoti norimą audinių tarpusavio padėtį. Antroje nuotraukoje: naktinis audinys nuleidžiamas iš viršaus, o kai jis nereikalingas – pakeliamas; dieną iš apačios gali būti pakeliamas dieninis audinys. Trečioje nuotraukoje – žaliuzės stoglangiams su dviem skirtingais audiniais. Viršutinis audinys visiškai nepraleidžia šviesos, apatinis – praleidžia šviesą, bet nepersimato.

Plisuotos žaliuzės stoglangiams

Plisuotos žaliuzės ypač puikiai tinka stoglangiams. Šio tipo žaliuzės konstrukcija papildomai sustiprinama plieniniais troseliais. Jei langas sumontuotas aukštai, galite įsigyti lazdelę skirtą žaliuzės reguliavimui.

Nestandartinės formos

Plisuotos žaliuzės labai plačiai pritaikomos – net jei langas yra trikampio, trapecijos, ovalinės ar arkinės formos, stoglangis, ar oranžerija.

Pirkti plisuotas žaliuzes internetu

Populiariausią plisuotų žaliuzių valdymo variantą galite užsisakyti mūsų internetinėje parduotuvėje:
roletai.com

Internetinėje parduotuvėje galite įsigyti plisuotas žaliuzes tik su pateiktais audiniais. Visą plisuotų audinių kolekciją (kuri yra žymiai platesnė ir nuolat atnaujinama) galima pamatyti mūsų biuruose Kaune ir Vilniuje.

Žaliuzės montavimas

Elektra valdymos plisuotos žaliuzės

Žiemos sodams, aukštai sumontuotiems langams, ar ten kur sudėtinga valdyti kitu būdu, rekomenduojamas elektrinis plisuotų žaliuzių valdymas. Distancinio pulto pagalba galima valdyti kiekvieną žaliuzę atskirai arba jų grupes. Naudojami 12 arba 24V varikliai. Net jei nėra galimybės atvesti laidus, mes pasiūlysime elektra valdomas plisuotas žaliuzes, maitinamas nuo ypač ilgai veikiančių baterijų ar saulės elementų

 

 

Save