Horizontalios žaliuzės

Gaminame metalines ir medines horizontalias žaliuzes. Paprastumas, nesudėtingas montavimas, patikima konstrukcija, aukšta gamyboje naudojamų medžiagų kokybė, didelė spalvų gama. Funkcionalumas ir paprastas aptarnavimas leidžia jas naudoti individualiame ir visuomeniniame sektoriuje.

medines baltos Eurivila
medines baltos Eurivila

25 mm pločio horizontalios metalinės žaliuzės

Horizontalios žaliuzės gali būti montuojamos į lubas, ant nišos, į nišą, ant lango rėmo. Juostelių plotis 25 mm. Šiuo metu galite rinktis iš 45 spalvų. Gaminama su automatiniu aukščio fiksavimo reduktoriumi, kuris suteikia galimybę pakeliant žaliuzę užfiksuoti norimame aukštyje. Žaliuzės juostelių pasukimas – su plastikine rankenėle. Valdymas gali būti kairėje arba dešinėje žaliuzės pusėje. Žaliuzės papildomai gali būti komplektuojamos su apatiniais laikikliais (pvz. jei žaliuzė montuojama ant durų, arba ant besivartančio plastikinio lango).

 50 mm pločio horizontalios metalinės žaliuzės

Puikus pasirinkimas biurui ar moderniam būstui. Metalinės horizontalios žaliuzės gali būti ypač didelių matmenų.  Didžiausias plotis 3,6 m, didžiausias aukštis – 4,0 m.  1 kvadratinio metro svoris – 1,7 kg. Valdymas virvelėmis,  grandinėle ar varikliu. Kolekcijoje – tik aukščiausios kokybės metalinių juostelių pasirinkimas.

Žaliuzės plastikiniams langams

Žaliuzės idealiai tinkančios moderniems, tiek plastikiniams, tiek mediniams langams. Atidarius langą vėdinimui, jos lieka gražiai prigludusios prie stiklo, nes turi ištemptas stygas. Žaliuzės valdymas atliekamas grandinėlės pagalba – tiek pakėlimas, tiek kampo reguliavimas.

Medinės žaliuzės

Šiuolaikinio interjero puošmena apjungianti naturalumą ir šilumą – tai medinės žaliuzės. Galimybė rinktis iš beveik 50 atspalvių. Juostelių plotis 25 mm ir 50 mm. Kiekvienos juostelės storis – 3 mm. Be naturalių medžio spalvų yra galimybė rinktis iš tonuotų ar plinai dažytų medinių juostelių. Horizontalias medines žaliuzes galimima užsakyti su virvelinėmis arba su juostelinėmis kopetėlėmis. Plačios, 50 mm pločio horizontalios žaliuzės gali būti valdomos elektra.

Sužinoti kainą ar nusipirkti neišeinant iš namų galite mūsų internetinėje parduotuvėje roletai.lt