Roletai

 

– Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje iškyrus Kuršių Neriją! Jūsų nurodytu adresu išsiųsime užsakytas prekes nemokamai, jei užsakymo suma ne mažesnė nei 60 EUR. Užsakius montavimo paslaugą Kaune, roletai pristatomi nemokamai.

Klasikiniai roletai

Roletai (arba ritininės žaliuzės) – tai šiuo metu pats populiariausias sprendimas langams. Roletų gamyboje naudojame pažangiausią šiuo metu LouvoLite firmos technologiją. 32 mm arba 40 mm diametro vamzdyje yra speciali išpjova, į kurią įleidžiamas audinys. Tai leidžia idealiai tiksliai sujungti audinį su vamzdžiu, kas garantuoja aukštą roleto darbo kokybę. Balastas iš kambario pusės paslėptas po audiniu, tad atkrenta poreikis audinio spalvą derinti su balastu. Roletas valdomas grandinėlės pagalba, aukštis fiksuojasi kiekviename taške. Universalių kronšteinų pagalba roletą galima tvirtinti į sieną, į lubas ir net į nišos kraštus.

Didžiausias klasikinio roleto plotis – 3,00* m, didžiausias aukštis – apie 3,50 m.

Roletai kasetėje

Kasetė, kurioje susukamas audinys, tvirtinama prie stiklajuosčių viršutinėje lango dalyje. Kai langas yra vėdinimo padėtyje, audinys su specialių kreipiamųjų pagalba išlieka arti stiklo. Roletas kasetėje patogus tuo, kad nesumažėja palangės erdvė.   Kasetė pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio, pakėlimo mechanizmas savistabdis, grandinėlės papildomai fiksuoti nereikia.

Mūsų kasetė, sumontuota ant lango rėmo, atsikiša į patalpos vidų tik 29 mm. Šis dydis lemia, kiek atsidarys Jūsų langas ar balkono durys. Šiuo metu tai pats geriausias rezultatas rinkoje. Didžiausias roleto su šia kasete plotis – 1,40 m, didžiausias aukštis – apie 2,20 m.

Galime pagaminti ir didesnių matmenų roletus, bet tam naudojame didesnių matmenų kasetes.

Roletus  kasetėje jau galima užsisakyti ir  internetu.  Eiti tiesiai į parduotuvę.

Standartinių dydžių roletai

Gaminame standartinių dydžių roletus, kuriais prekiaujama specializuotose parduotuvėse. Šis gaminys skirtas tiems, kurie nori sutaupyti, ar mėgsta meistrauti patys. Nesudėtinga roleto konstrukcija leidžia nesunkiai sumažinti roleto plotį iki reikiamo dydžio.

Standartinių roletų dydžiai:

62cm, 92cm, 122cm, 152cm, 182cm.

Dėmesio! Internetinėje parduotuvėje galite užsisakyti šio tipo roletus pagal savo išmatavimus

Eiti tiesiai į parduotuvę.

 

Roletai DIENA-NAKTIS

Šių roletų gamyboje naudojame audinį, kuris turi skaidrias horizontalias juostas.
Du sluoksniai šio audino, prasilenkdami vienas su kitu, sukuria „diena-naktis“ efektą. Traukdami grandinėlę, galime ne tik nuleisti ar pakelti audinį, bet taip pat ir keisti roleto permatomumą.

Pagal individualius išmatavimus gaminame roletus Diena-Naktis kasetėje. Šie roletai yra skirti montuoti prie pat lango rėmo, kreipiančiosios prilaiko audinį prie pat stiklo. Kasetės gylis 44 mm , aukštis – 73 mm. Rekomenduojamas didžiausias roletų kasetėje Diena-Naktis plotis 170 cm, rekomenduojamas didžiausias aukštis 220 cm.  Eiti tiesiai į parduotuvę.

Roletai stoglangiams

Pas mus galite įsigyti orginalius firmų „VELUX“ ir „FAKRO“ roletus. Be standartinių audinių, galite rinktis visus audinius iš mūsų kolekcijos.

Roletai iš apačios į viršų

Roletai, kurie keliasi iš apačios į viršų, turi vieną labai didelį trūkumą. Kiekviena dulkė (o dar blogiau – muselė!) krentanti žemyn patenka į roleto ritinį ir būna suvyniota ant audinio. Dėl šios priežasties mes atsisakėme gaminti šio tipo roletus. Tam turime geresnį sprendimą – plisuotas žaliuzes.

Elektra valdomi roletai

roletai somfy

Nuotoliniu pultu valdomi roletai – tai visų pirma komfortas. Jie nepakeičiami konferencijų salėse, multimedijos kambariuose, sunkiai pasiekiamiems langams. Yra galimybė valdyti tiek individualiai, tiek grupėmis. Elektra valdomi roletai gali būti prjungiami ir prie „protingo namo“ sistemos. Tam gali būti naudojami 12V, 24V ar 220 V varikliai.

Net jei nėra galimybės atvesti laidus, mes pasiūlysime elektra valdomas romanetes, maitinamas nuo ypač ilgai veikiančių baterijų ar saulės elementų. Daugiau informacijos šiame video:

Save