MULTIFILM®

Dėmesio! MULTIFILM roletai – apsaugo patalpas nuo perkaitimo vasarą, ir taupo šilumą žiemą, neuždengiant vaizdo per langą. Bet to, tai viena geriausių priemonių kompiuterinėms darbo vietoms apsaugoti nuo akinimo!

MULTIFILM plėvelė

Pro plėvelę SiAt022 į patalpos vidų patenka 2% šviesos, 18% absorbuojama ir net 80% atspindima į išorę. Net 80% saulės šviesos, kuri vienaip ar kitaip virstų šiluma mūsų patalpoje! Tų 2% šviesos saulėtą dieną pilnai pakanka normaliam darbo vietos apšvietimui. Tai pasiekiama dėl specialios plėvelės paviršiaus apdirbimo (embossing). Šviesa praėjusi pro plėvelę tolygiai paskirstoma po patalpą, panaikinant atspindžius ant monitorių ekranų. Be to, plėvelė nevaržo žvilgsnio į lauką – pro ją puikiai matosi.

Pasirinkti galima iš visos eilės plėvelių, turinčių tiek skirtingą atspalvį, tiek skirtingą šviesos pralaidumo koeficientą. Taip pat yra visiškai skaidrių plėvelių, kurios tik apsaugo nuo UV spindulių (pvz. parduotuvių vitrinos). Taip pat yra speciali plėvelė, turinti skirtingus pralaidumo koeficientus. Viršutinėje lango dalyje plėvelės pralaidumas 1%, vidurinėje – 4%, apatinėje – 7%.

Daugiau apie MULTIFILM plėvelę

Daugiau apie MULTIFILM plėvelės kokybę

Daugiau apie išlaidų kondicionavimui mažinimą

Daugiau apie energetinį efektyvumą naudojant MULTIFILM roletus

Classic-Line

Tai kasetiniai roletai su kreipiančiosiomis. Kokybė, dizainas, funkcionalumas ir patvarumas.Integruotas šepetėlis kaskart nubraukia dulkes tuo užtikrinant aukštą atspindėjimo lygį.Trys skirtingos kasetės – R1, C1, C2.Įvairūs kreipiančiųjų tipai.Gali būti su rankiniu arba elektriniu valdymu.

Daugiau apie Classic-Line

Easy-Line

Tai klasikiniai roletai be kasetės ir kreipiančiųjų. Valdymas – rankinis arba elektrinis pasirinktinai.

Didžiausias roleto plotis – 2200 mm.

Econo-Line

Kasetiniai roletai, ekonominis sprendimas, skirtas didelės apimties objektams.

Aukšta gamybos kokybė ir puikus funkcionalumas.

Greitas ir paprastas montavimas.

Pasirinktinai – rankinis arba elektrinis valdymas.Naudojamos kreipiamosios U35.

Daugiau apie Econo-Line

Lux-Line

Kasetinis roletas – kyla iš apačios į viršų!

Tai apsauga nuo karščio ir akinimo siauriems ir aukštiems langams. Dienos šviesa per viršutinę lango dalį gali nekliudomai apšviesti patalpą. Roletą galima pakelti į norimą aukštį, priklausomai nuo saulės padėties. Valdymas gali būti rankinis ar elektrinis. Taip pat tinka pasvirusiems langams!

Daugiau apie Lux-Line

Vario-Line

Orginalus sprendimas, apjungiantis savyje apsaugą nuo akinimo, ir tuo pačiu užtikrinantis gerą patalpos apšviestumą. Optimali kompiuterinės darbo vietos apsauga panaudojant roletą Lux-Line – apatinėje lango dalyje. Viršutinėje lango dalyje naudojama speciali horizontali žaliuzė, kuri nukreipia iš lauko sklindančią šviesą į patalpos lubas.Šis sprendimas tinka dideliems biurams, kai vienoje patalpoje yra daug darbo vietų. Darbo vietoms, esančioms prie lango šviesos yra per daug, o kitose darbo vietose jos trūksta.

Daugiau apie Vario-Line

FFS

FFS arba Film-Fasade-Systems yra skirta didelių išmatavimų stiklo fasadams apsaugoti nuo karščio ir akinimo. Tai roletai su MULTIWAVE plėvele, be kasetės, su kreipiančiosiomis U27, skirti montuoti įleidžiant į lubas. Didžiausias galimas FFS sistemos plotis yra 3000 mm, didžiausias aukštis net 6000 mm! Taigi nebereikia dalinti stiklo fasado montuojant daug pavienių roletų. Jokia kita firma pasaulyje šiuo metu negali pateikti analogiškos pagal galimus išmatavimus sistemos.

Nors ši sistema pristatyta tik 2004 rudenį, jau sumontuota ir puikiai veikia:

– DaimlerChrysler VAN Technology Center (VTC) Štutgarte virš 1000 elektriškai valdomų elementų.

– Gyvenamųjų ir biurų komplekse Bahnmatt Šveicarijos mieste Baare – 175 elementai, valdomi elektriškai.

Multifilm roletai Velux langams

Specialiai VELUX firmos langams skirta roletų sistema MULTISTOP. Tam, kad užsakyti tinkamą dydį, pakanka žinoti VELUX lango kodą. Naudojamos kreipiančiosios DF1, DF2, DF3, DF4.

daugiau apie roletus VELUX langams


MULTIWAVE

Tai specialus plėvelės apdirbimas, priduodantis plėveliai standumą – išvengiama kraštų gaubimosi.

Tik su MULTIWAVE plėvele rekomenduojama užsakinėti širmas ir vertikalias žaliuzes. Užsakant roletus su MULTIWAVE, būtinos kreipiančiosios, tad negalima užsakyti su Easy-Line.

MULTIFILM vertikalios žaliuzės

Funkcionalus sprendimas dideliems stiklo plotams. Puiki apsauga nuo akinimo, prestižinis dizainas ir tuo pačiu nevaržomas žvilgsnis į išorę.

Gaminama tik su MULTIWAVE apdirbimu.

MULTIFILM širmos

Puikiausiai tinka ten, kur reikia uždengti didelius langų arba sienų plotus. Panaikina atspindžius monitorių ekranuose ir apsaugo nuo akinimo. Žymiai sumažima saulės energijos patekimą į patalpas. Diskretiškas dizainas. Gaminama tik su MULTIWAVE apdirbimu.


Konfiguracijų įvairovė.

daugiau apie MULTIFILM širmas


Profilių įvairovė

Visi MULTIFILM profiliai gali būti dažomi bet kokia saplva pagal RAL-ą.

MULTIFILM kasetiniai roletai
MULTIFILM kasetiniai roletai