Roletai

Klasikiniai roletai

Roletai (arba ritininės žaliuzės) – tai šiuo metu pats populiariausias sprendimas langams. Roletų gamyboje naudojame pažangiausią šiuo metu LouvoLite firmos technologiją. 32 mm diametro vamzdyje yra speciali išpjova, į kurią įleidžiamas audinys. Tai leidžia idealiai tiksliai sujungti audinį su vamzdžiu, kas garantuoja aukštą roleto darbo kokybę. Balastas iš kambario pusės paslėptas po audiniu, tad atkrenta poreikis audinio spalvą derinti su balastu. Roletas valdomas grandinėlės pagalba, aukštis fiksuojasi kiekviename taške. Universalių kronšteinų pagalba roletą galima tvirtinti į sieną, į lubas ir net į nišos kraštus.

Šio tipo roletai gali būti automatizuojami.

Didžiausias klasikinio roleto plotis – 2,00 m, didžiausias aukštis – apie 3,50 m. Galime pagaminti ir didesnių matmenų roletus, bet tokiems gaminiams garantija nesuteikiama.

Roletai kasetėje

Kasetė, kurioje susukamas audinys, tvirtinama prie stiklajuosčių viršutinėje lango dalyje. Kai langas yra vėdinimo padėtyje, audinys su specialių kreipiamųjų pagalba išlieka arti stiklo. Roletas kasetėje patogus tuo, kad nesumažėja palangės erdvė.   Kasetė pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio, pakėlimo mechanizmas savistabdis, grandinėlės papildomai fiksuoti nereikia.

Didžiausias roleto kasetėje plotis – 1,40 m, didžiausias aukštis – apie 2,20 m. Galime pagaminti ir didesnių matmenų roletus, bet tokiems gaminiams garantija nesuteikiama.

Roletus  kasetėje jau galima užsisakyti ir  internetu.  Eiti tiesiai į parduotuvę.

Standartinių dydžių roletai

Gaminame standartinių dydžių roletus, kuriais prekiaujama specializuotose parduotuvėse. Šis gaminys skirtas tiems, kurie nori sutaupyti, ar mėgsta meistrauti patys. Nesudėtinga roleto konstrukcija leidžia nesunkiai sumažinti roleto plotį iki reikiamo dydžio.

Standartinių roletų dydžiai:

62cm, 92cm, 122cm, 152cm, 182cm.

Dėmesio! Standartinių roletų plotis pateikiamas su laikikliais – audinys siauresnis apie 4 cm!

Aukštis nuo 160cm iki 180cm. Taip pat gaminame roletus specialiai balkono durims – plotis 92cm, aukštis 230cm.

Eiti tiesiai į parduotuvę.

Roletai MINI

Taupantiems pinigus puikus sprendimas – roletai plastikiniams langams MINI. Pasimatuokite savo lango stiklus ir skubėkite užsisakyti! Labai paprasta sumontuoti – nereikia net atsuktuvo.

Didžiausias MINI roleto plotis – 1,40 m, didžiausias aukštis – apie 1,60 m. Galime pagaminti ir didesnių matmenų roletus, bet tokiems gaminiams garantija nesuteikiama.

Naujiena! Nuo šiol roletai MINI komplektuojami su kreipiamosiomis stygomis.

Eiti tiesiai į parduotuvę.

“Roletai DIENA-NAKTIS”

Šių roletų gamyboje naudojame audinį, kuris turi skaidrias horizontalias juostas.
Du sluoksniai šio audino, prasilenkdami vienas su kitu, sukuria “diena-naktis” efektą. Traukdami grandinėlę, galime ne tik nuleisti ar pakelti audinį, bet taip pat ir keisti roleto permatomumą.


Galimi du montavimo būdai:
- naudojant metalinius universalius laikiklius, roletą galima prisukti tiek prie lubų, tiek prie sienos ar lango rėmo.
- naudojant montavimo kabliukus (taip pat kaip ir MINI roletams), roletą galima tiesiog užkabinti ant varčios. Šiuo atveju visai nepažeidžiamas lango rėmas.
Eiti tiesiai į parduotuvę.

Pagal individualius išmatavimus gaminame roletus Diena-Naktis kasetėje. Šie roletai yra skirti montuoti prie pat lango rėmo. Labai maža, tik 29 mm gylio aliuminio kasetė beveik neriboja lango atidarymo, o kreipiančiosios prilaiko audinį prie pat stiklo. Didžiausias roletų kasetėje Diena-Naktis plotis 140 cm, didžiausias aukštis 140 cm.   Eiti tiesiai į parduotuvę.

 

Roletai stoglangiams

Pas mus galite įsigyti orginalius firmų “VELUX” ir “FAKRO” roletus. Be standartinių audinių, galite rinktis visus audinius iš mūsų kolekcijos.

Roletai iš apačios į viršų

Roletai, kurie keliasi iš apačios į viršų, turi vieną labai didelį trūkumą – renka šiukšles. Kiekviena dulkė ar muselė krentanti žemyn patenka į roleto ritinį ir būna suvyniota ant audinio. Dėl šios priežasties mes atsisakėme gaminti šio tipo roletus. Tam turime geresnį sprendimą – plisuotas žaliuzes.

Elektra valdomi roletai

Nuotoliniu pultu valdomi roletai – tai visų pirma komfortas. Jie nepakeičiami konferencijų salėse, multimedijos kambariuose, sunkiai pasiekiamiems langams. Yra galimybė valdyti tiek individualiai, tiek grupėmis.

Dar didesnis komfortas valdyti savo roletus (taip pat ir žaliuzes, markizes) išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu be jokių nuotolinių pultų.